• Bed & Breakfast

  Czy jest coś przyjemniejszego niż pyszne śniadanie gotowe zaraz po przebudzeniu?. U nas możesz skorzystać nie tylko z noclegu, ale również zamówić całodzienne wyżywienie. Szczegóły w zakładce Oferta
 • Wypoczynek dla aktywnych

  Mielno to nie tylko plaża i słoneczne kąpiele, to też idealne miejsce na aktywny wypoczynek. Zadbaj o swoje ciało, zdrowie i formę :). WIĘCEJ
 • Wakacje dla całej rodziny

  Przyjeżdżając do nas z dziećmi możesz mieć pewność, że zarówno dla Was jak i dla nich będzie to udany wypoczynek. Za pobyt małych dzieci nie zapłacisz w ogóle, za starsze znacznie mniej. W zakładce ATRAKCJE znajdziesz masę atrakcji jakie czekają u nas na dorosłych i dzieci.
 • Wakacje pod palmami?

  Takich palm u nas nie zobaczysz :), ale wspaniałe, szerokie i czyste plaże jak najbardziej. Możesz też zjeść smakowitą rybę, świeżo złowioną i uwędzoną w porcie w Unieściu. O tym i wielu innych atrakcjach dowiesz się TUTAJ
 • Weekend majowy z nami

  Sprawdź w zakładce PROMOCJE jakie zniżki i promocje przygotowaliśmy na DŁUGI MAJOWY WEEKEND 2014
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Aktywnie

Mielno to nie tylko plaża i słoneczne kąpiele, to też idealne miejsce na aktywny wypoczynek. Zadbaj o swoje ciało, zdrowie i formę :)

 

Bieganie

Plaża i rosnący zaraz obok las wydmowy to doskonały teren do biegania. Biegając, wdychasz jod i łapiesz formę. Na początek proponujemy trasy w lesie, gdzie cisza, kontakt z naturą i czyste powietrze dają nie tylko ogromną przyjemność, ale także zdrowie. Dla zaawansowanych proponujemy bieg lasem w stronę Mielenka i powrót plażą, najlepiej wcześnie rano.

Nordic Walking

Połączenie szybkiego marszu z fitnessem to forma wypoczynku dla każdego, bez ograniczeń wiekowych. Mieleńskie plaże to raj dla wielbicieli Nordic Walking, których można spotkać tu przez cały rok. Zachęcamy do spaceru z kijkami po plaży i w lesie. Trenuj i dotleniaj się świeżym, morskim powietrzem.

Rower i rolki

Jeśli masz możliwość, zabierz dla siebie i dzieci rowery albo rolki. Możesz też wypożyczyć rower na miejscu, przez cały sezon są otwarte wypożyczalnie. Przydadzą się, bo w Mielnie mamy wiele ciekawych tras rowerowych. Na początek może warto odwiedzić latarnię morską w Gąskach? Wiedzie tam wspaniała trasa przez las zaraz przy plaży. Druga piękna trasa wiedzie wzdłuż jeziora Jamno niemal od naszego domu, aż do kanału łączącego jezioro z morzem, który znajduje się za Unieściem. Dla najwytrwalszych proponujemy trasę dookoła jeziora Jamno - 40 km.

Wędkarstwo

W Mielnie można znaleźć też miejsca uwielbiane przez pasjonatów plażowego wędkowania z dala od hałaśliwych i przeludnionych miejsc. W przystani nad jeziorem możesz wypożyczyć łódkę i powędkować na jeziorze Jamno ( węgorz, leszcz). Najlepsza jednak miejscówka dla wędkarzy to oczywiście kanał łączący jezioro z morzem i godzina 4.00 rano.

 Sporty wodne (kite & windsurfing i żeglarstwo)

W sierpniu w Mielnie odbywa się  Puchar Polski Firmus Kite Cup. W 2014 roku będzie już szósta edycja. Mierzeja pomiędzy morzem a jeziorem, na której znajduje się Mielno sprawia, że nietrudno tutaj o dobre warunki. Dzięki temu z roku na rok przyjeżdża tu coraz więcej amatorów sportów wodnych szukających „dobrych” wiatrów :)

 Mielno stolica morsów

Mielno to też stolica polskich morsów. Każdej zimy odbywa się u nas Międzynarodowy Zlot Morsów. Jeśli starczy Ci odwagi i chcesz się zahartować to zapraszamy zimą na kolorową paradę, rozgrzewkę na plaży i kąpiel w samo południe.

Musimy przyznać, że nikt z naszej rodziny jeszcze się na to nie zdecydował :)